Аналог папки "Автозагрузка" в КоОС

Everything you can't fit into other forums
  • It will be very good if you did it!)
    Can you rewrite such function (working with .ini files) in C--? :)

    О, це було б чудово якби ти зробив це!)
    А можешь потiм переписати дану функцiю роботи з бiблiотекою .ini для С--? :)

    О, это было бы очень круто если бы реализовал это!)
    А можешь потом переписать данную функцию работы с библой .ini для С--?
    Из хаоса в космос
  • Leency wrote: О, це було б чудово якби ти зробив це!)
    А можеш потiм переписати дану функцiю роботи з бiблiотекою .ini для С--? :)
    Я б з радістю за це взявся - я зараз тільки починаю з колібрі, і самостійні програми для мене складно писати - не знаю багатьох фіч (трюків) програмування під колібрі і переписуючи (поправляючи) чужий код мені здається швидше звикнусь зі стилем програмування під колібрі. Щодо с-- - я переглядав - подібне на с як на мене. з С в мене проблем нема.

    Щодо бібліотек взагалі - зараз я закінчую переписувати string.h/string.c з лінуксових сорсів на фасм під колібрі + плюс мені відчуваю тра буде getopt.c на колібрі. + є бібліотека console + буде libini. Зараз вони всі в різних місцях - було б добре якби в свн створити гілку для бібліотек /libs. На найвищому рівні - поряд з /drivers, /kernel, /programs. Все ж таки бібліотеки - то не програми і не драйвери.

    Ще один аргумент чому бібліотеки тра всунути в одне місце. Наприклад console - її нема навіть в свн, зате вона є в дистрибутиві. Я не можу писати програм з її використанням - я не впевнений чи буде вона в наступному релізі. Якщо вона буде в свн - то я точно буду знати що вона підтримується і в будь-який момент зможу її скачати з все ж таки офіційного сайту.

    Думаю не варто пояснювати що переписування (писання) програм з максимальним використанням бібліотек є правильним - хоча б тому що, коли я пишу програму - я реалізовую алгоритм і не думаю про всякі побічні штуки які не мають нічо спільного з моїм супер-пупер алгоритмом. Щодо розміру - то це смішно. Якщо бібліотека буде використовуватись в кожній другій програмі - то вона навпаки зекономить місце. Я думаю не варто думати про місце. Є багато ігор + 3д демок які можна спокійно витирати. Я прибічник того щоб було максимально тулів для розробки (так чи інакше колібрі ніхто не використовує) - тра створити середовище для ефективної розробки. Тоді прогрес значно пришвидшиться.

    Sorry, It's too much for me to translate. Noting interesting i wrote - you can easy skip this text.
  • А чому тобi так важлива консоль?
    Можу тебе запевнити, що в наступному дистрi дана бiблiотека обов'язково буде.
    >тра створити середовище для ефективної розробки. Тоді прогрес значно пришвидшиться.
    В принципi чим Сi не ефективне сереовище для швидкоj розробки програм? :) Я взагалi був i е дизайнером, але таки взявся за програмування i виявилося, що в мене непогано виходить :)

    А почему для тебя так важна консоль?
    Могу уверить что в следующем дистре данная библиотека точно будет.
    >тра створити середовище для ефективної розробки. Тоді прогрес значно пришвидшиться.
    А чем Си не еффективная среда для быстрой разработки приложений?) Я был и остаюсь дизайнером, но всё же взялся за программирование и оказалось что у меня неплохо выходит. :)
    Из хаоса в космос
  • Leency wrote: А чем Си не еффективная среда для быстрой разработки приложений?)
    C - only compiler. Environment it is not only compiler but tools (editor, debuger, linker) and libs for rapid development.
  • Leency wrote:Ты случайно эту идею взял не из интервью одного из создателей GNOME-ма, где ему задавали вопросы по поводу Mono? :)
    Кому адресованн этот вопрос?
  • Есть такое пожелание: хорошо бы добавить в новый формат Autoran.dat возможность указания файла, который должен открываться в запускаемой программе. Тогда возможности конфига действительно приблизятся к виндовой автозагрузке, например, можно будет задать воспроизведение какого-нибудь mp3-файла при запуске системы.
  • Такая функция есть!
    Из хаоса в космос
  • ога
    И мы уже давно не пешки,
    Мы пули, мы орлы, и решки!
    Война ютит бинарный код,
    Умри, или иди вперед!
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 10 guests